Mudanya Kent Konseyi'nde Ozan Kozan dönemi

Mudanya Kent Konseyi'nde Ozan Kozan dönemi

Vakıf Katılım

Mudanya Kent Konseyi, yeni başkan ve yürütme kurulu üyelerini gerçekleştirdiği 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı ile belirledi. MUDAŞ Sosyal Tesisleri’nde yapılan olağan genel kurula Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, Belediye Meclis Üyeleri,  muhtarlar, siyasi partilerin, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri ile delegeler katılım sağladı.

Başkan adayı olarak Ozan Kozan ve Hüseyin Esen yarışırken, toplantıya katılan 126 delegenin 90’ının oyunu alan Ozan Kozan yeni başkan seçilerek,  Mudanya Kent Konseyi Başkanı İbrahim Özyurtlu’dan görevi devir aldı.
Ozan Kozan’ın yürütme kurulu listesinde Nuran Piliçer, Efraim Pala, Sevda Demirci, Erdinç Üçüncüoğlu, Eser Güllüdağ, İsmail Başaran, Esin Baylançiçek ve Cenker Turan yer aldı.

Kent konseylerinin fonksiyonlarını çok önemsediğini ve kent konseylerinin sadece sosyal faaliyetlerin yürütüldüğü yerler olmaması gerektiğini dile getiren Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, “Kentlerin, kent konseylerinin yardımıyla yönetilmesine inanan birisiyim. İlçemizdeki sıkıntıları ve sorunları olmadan önce öngörmeli ve tedbirlerini almalıyız. Bu nedenle kent konseyi ve mahalle meclisleri bizim için çok önemlidir” dedi. 

  Hibya Haber Ajansı