Yeni nesil çözümlerle üretimde zaman ve maliyet tasarrufu

Yeni nesil çözümlerle üretimde zaman ve maliyet tasarrufu

Vakıf Katılım

Teknolojinin her geçen gün hızla gelişimi firmaların üretim süreçlerini dönüştürmeye başladı. Maliyet ve zaman tasarrufu sağlayan, insan hatalarını ortadan kaldıran ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımıyla şirketler; hızlı, ekonomik ve sürdürülebilir üretim modeline geçiş yapıyorlar.

2009 yılından itibaren yüzde 100 bulut tabanlı ERP, CRM hizmetleri veren, alanında birçok başarılı çalışmaya imza atan WOC Yazılım, geliştirdiği ERP yazımıyla sektör bağımsız olarak firmalara üretim sürecinin tamamında hizmet veriyor. İş emirlerinin kontrolünden başlayarak, malzeme yönetimi, finans, insan kaynakları ve diğer kritik iş süreçlerini tek bir merkezi çatı altında birleştiriyor. Market araştırmaları şirketi International Data Corporation (IDC) raporuna göre bulut tabanlı ERP'nin tercih edilme nedenleri arasında yüzde 82 maliyet tasarrufu, yüzde 55 hızlı dağıtım, yüzde 51 iş sürekliliği ve güvenlik avantajları yer alıyor.

"İşletmelerin küresel rekabetteki konumlarını güçlendiriyoruz"

18 yıllık bir yazılım firması olarak, işletmelere yenilikçi ve ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunduklarını belirten WOC Yazılım CEO’su Burak Selçuk "Geliştirdiğimiz bulut tabanlı ERP ile hem zamandan hem de maliyetten tasarruf imkanı yaratıyoruz. Üretim süreçlerini insana bağlılıktan kurtarıp kendi kendini sürdürebilir ve hızlı reaksiyonlar alınabilir hale getiriyoruz. Özellikle global rekabet koşullarında hem hızlı hem de bir o kadar esnek hareket edebilme imkanına sahip olmanız gerekir. Geliştirdiğimiz yenilikçi ERP ile işletmelerin küresel rekabetteki konumlarını güçlendiriyoruz" dedi.

WOC ERP çözümleri sayesinde işletmeler, müşteri taleplerini doğru bir şekilde tahmin ederek ve stratejik stok yönetimi uygulayarak, taleplere hızlı bir şekilde yanıt verebiliyor. Piyasa koşullarındaki değişime bağlı olarak esnek üretim stratejileri de belirleyebiliyor. WOC ERP’nin sunduğu veri analitiği ile üretim süreçleri daha iyi anlaşılır hale geliyor. Bu sayede işletmeler için gelecekteki talepleri daha etkili bir şekilde öngörme imkanı elde ediyor.

Altyapı yatırımı gerektirmiyor

Yüzde yüz bulut tabanlı olarak geliştirilen WOC ERP, işletmelerin yerel sunuculara veya fiziksel altyapılara yatırım yapmadan, internet üzerinden erişilebildiği bir ürün olarak öne çıkıyor.

  Hibya Haber Ajansı